Dominika Lipinska - Gabinet Terapii

Idź do spisu treści

Menu główne

Dominika Lipinska

Terapeuci

Absolwentka WSPR „Pedagogium" w Warszawie ukończyła Pedagogikę Resocjalizacyjną Osób Nieprzystosowanych Społecznie z modułem artystycznym oraz studia podyplomowe na kierunku Socjoterapia.
Prowadzi terapię opartą na głębokiej wiedzy i własnym doświadczeniu zawodowym. Ukończyła kursy: Johansen IAS - Indywidualna Stymulacja Słuchu - certyfikat Nr PL 0036/11, Integracji Bilateralna - certyfikat Nr PL 00014/2012, Terapii Ręki I i II stopnia,  podstawowy kurs z zakresu „Ruchu Rozwijającego bazującego na metodzie Weroniki Sherborne I stopnia oraz szkolenia : „Centralne zaburzenia przetwarzania słuchowego (CAPD)
jedną z przyczyn trudności w uczeniu się”,  „Małe dziecko z zaburzeniami Integracji Tensometrycznej. Elementarne zasady obserwacji i terapii”- zaświadczenie Nr SI 4/05/11. Uważa, iż ćwiczenia mają na celu wspomóc zdolności poznawcze dzieci, aby mogły wyrazić swoją kreatywność i ponieść sprawność motoryczną. Celem terapii prowadzonej przez nią, nie jest dążenie do perfekcji, lecz uczucie radości towarzyszące dzieciom i ich rodzicom w trakcie zdobywania nowych umiejętności. Prywatnie mama dwóch chłopców lubiąca aktywny wypoczynek i dobrą książkę.

 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego